Для учнів класу приготували однакові подарунки. У всіх подарунках было разом 588 цукерок, 140 яблук

і 252 горіхи. 1. Скільки учнів у класі, якщо іх більше, ніж 20? 2. Скільки цукерок одержав кожен учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Домашкевич Антон.

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел; 588; 140; 252

НОД (140; 252; 588) = 28

140 =2 * 2 * 5 * 7

252 = 2 * 2 * 3 * 3 * 7

588 = 2 * 2 * 3 * 7 * 7

НОД (140; 252; 588) = 2 * 2 * 7 = 28

1) 28 учеников в классе

2) Всего было 588 конфет, значит каждый ученик получил: 588 : 28 = 21 конфету