Усі присутні на святі діти одержали однакові подарунки разом у всіх подарунок було 106 яблук і 159

груш скільки дітей було на святі скільки груш було в кожному подарунку Срочно пж пж пж

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Спочатку можна знайти загальну кількість фруктів у подарунках:

106 + 159 = 265

Знаємо, що кожен подарунок містить однакову кількість фруктів, тому щоб знайти кількість фруктів у кожному подарунку, потрібно розділити загальну кількість фруктів на кількість подарунків.

Оскільки кожна дитина одержала по одному подарунку, то кількість дітей дорівнює кількості подарунків.

Ділимо 265 на кількість дітей:

265 / N = N,

де N - кількість дітей.

Отримуємо рівняння:

N^2 = 265.

Щоб розв'язати це рівняння, можна використати пробне значення:

10^2 = 100, що менше, ніж 265

11^2 = 121, що також менше, ніж 265

12^2 = 144, що також менше, ніж 265

13^2 = 169, що більше, ніж 265

Отже, кількість дітей на святі дорівнює 12.

Щоб знайти кількість груш в кожному подарунку, ділимо загальну кількість груш на кількість дітей:

159 / 12 = 13 з заокругленням до найближчого цілого.

Отже, в кожному подарунку було 13 груш.