Знайди шостий член послідовності 5,12,26,47, ...


Ответы на вопрос

Отвечает Карцев Саша.

Можна помітити, що:

12 = 5 + 7

26 = 12 + 7 + 7 = 12 + 7*2

47 = 26 + 7 + 7 + 7 = 26 + 7*3

Тоді п'ятий член послідовності:

47 + 7*4 = 47 + 28 = 75

І шостий член послідовності:

75 + 7*5 = 75 + 35 = 110