На першій полиці 125 книг, а на другій -87скільки книг потрібно перекласти з першої полиці на

другу, щоб їх на обох полицях стало порівну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбак Аня.

Ответ:

19 книг

Пошаговое объяснение:

1) 125+87=212

2)212÷2=106

3)125-106=19