Другокласники зібрали 340 кг макулатури, першокласники на 120 кг менше, а третьокласники на 120 кг

більше. На скільки кілограмів макулатури менше зібрали першокласники, ніж третьокласники.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Женя.

1) 340-120=220 (кг)- зібрали першокласники

2) 340+120=460 (кг)- зібрали третьокласнники

4) 460-220=240 (кг)- на стільки більше зібрали третьокласнники

Відповідь: на 240 кг макулатури менше зібрали першокласники , ніж третьокласнники