Знайдіть чотирицифрове число яке ділиться на 28, 36, 50 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Предко Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 28, 36, 50

28 = 2 * 2 * 7

36 = 2 * 2 * 3 * 3

50 = 2 * 5 * 5

Знайдемо НСК = (28; 36; 50) = 2 * 2 * 3 * 3 * 5 * 5 * 7 = 6330

чотирицифрове число яке ділиться на 28, 36, 50 ​ - 6330