178. Альбом, зошит і ручка разом коштують 57 грн. Руч- ка коштуе 13 грн 50 к., що на 4 грн 50 к.

більше, ніж зо- шит. Скільки коштус альбом? 174 та for 115​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердибаева Бекзада.

Ответ: 34,50

13,50-4,50=9,0 (грн) - зошит

57- (9+13,50)=34,50 (грн) - коштує альбом