СРОЧНО!. Знайти НСК чисел 210 і 350 ? Мой ответ ! Это обязательный вопрос. 8. НСК взаємно простих

чисел орівнює їх...​

Ответы на вопрос

Отвечает Капачёва Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 210 і 350

210=2 * 3 * 5 * 7

350=2 * 5 * 5 * 7

Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання  -3  і додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 5, 5, 7, 3 Звідси знайдемо

НСК (210; 350) = 2 * 5 * 5 * 7 * 3 = 1050    

НСК взаємно простих чисел дорівнює їх добутку

Отвечает Колесник Елизавета.

Ответ:

Знайти НСК чисел 210 і 350

Знайти НСК(210;350 )=2*3*5*7*5=210*5=1050

210=2*3*5*7

350=2*5*5*7

Пошаговое объяснение: