визнач розмір прямокутника якщо вони відносяться як 1:2 а периметр прямокутника дорівняє квадрата

зі стороною 4,5 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата дорівнює : Р= 4а= 4*4,5= 18 дм

Найдемо розміри прямокутника, якщо його периметр дорівнює 18 дм

Нехай ширина прямокутника- х дм, тоді довжина - 2х дм

З формули периметра знайдемо сторони

Р= 2*(х+2х)

18= 6х

х= 3 дм ширина прямокутника

2х= 2* 3= 6 дм довжина прямокутника