Срочно! при діленні числа a на 8 отримали остачу шість яку умову має задовольняти число b щоб

сума а + b була кратною 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Завдання з теорії чисел, розділ відношення подільності.

Число а ділиться на 8 із залишком 6. Запишемо цей вислів

а=8 * к + 6. де К-коефіцієнт, ціле число.

Нам треба знайти таке число в, щоб сума а+в ділилася на 8 без залишку.

Запишемо суму:

а + в=8 * к + 6 + в.

Видно, що в правій частині рівності 8*к ділиться на 8 без залишку.

Значить, щоб вся сума ділилася на 8, треба щоб і сума 6+в ділилася на 8 без залишку.

Тобто 6 + В має дорівнювати 8 16 24 .....

Візьмемо для початку 8.

6 + в=8

звідси в=2.

Інші варіанти виходять шляхом додавання або віднімання числа кратного 8.

Всі числа кратні 8 виходять шляхом множення довільного цілого коефіцієнта N на 8.

Отже, загальний вигляд числа в буде:

в=2 + n * 8 де n-ціле число.