Запишіть три дроби які дорівнюють 1/6​


Ответы на вопрос

Отвечает Калякина Мария.

Відповідь:

2/12 3/18 4/24

Покрокове пояснення:

Отвечает Tileuhan Sultan.

Ответ:

\displaystyle \frac{1}{6}=\frac{2}{12}=\frac{3}{18}=\frac{4}{24}

Пошаговое объяснение:

Потрібно знаменник і чисельник даного дробу помножити на одне й теж саме число

\displaystyle \frac{1}{6}=\frac{2*1}{2*6}=\frac{2}{12}  \\ \\ \frac{1}{6}=\frac{1*3}{6*3}=\frac{3}{18}\\ \\ \frac{1}{6}=\frac{4*1}{4*6}=\frac{4}{24}

\displaystyle \frac{1}{6}=\frac{2}{12}=\frac{3}{18}=\frac{4}{24}