Одна сторона трикутника втричі менша за другу, а третя становить 70% від другої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 61 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70% = 70 : 100 = 0,7

1 сторона ∆ = х см

2 сторона ∆ = 3х см

3 сторона ∆ = 0,7 * 3х = 2,1х см

Р∆ = 61 см

х + 3х + 2,1х = 61

6,1х = 61

х = 61 : 6,1

х = 10

1 сторона ∆ = (х) = 10 см

2 сторона ∆ = (3х) = 3 * 10 = 30 см

3 сторона ∆ = (2,1х) = 2,1 * 10 = 21 см

Р∆ = 10 + 30 + 21 = 61 см