ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ 1. Яка найменша кількість солдатів марширують на плацу, якщо їх

можна вишукувати по 75 чоловік в шерензі або по 140 чоловік в шерензі? 2. Власник магазину підрахував, що в суботу іграшок-трансформерів було продано на суму 1050 тис., а в неділю - на суму 252 тис. Яку найбільшу ціну може мати така іграшка, якщо ціна на всі іграшки трансформери однакова? 3. Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 92 см3, довжини ребер виражаються простими числами. Знайдіть суму довжин усіх його ребер.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулахметова Елена.

Ответ:

1 )2100 2) 42000 3)108

Пошаговое объяснение:

1) НОК(75,140)=2*2*3*5*5*7=2100

75=5*5*3

140=5*2*2*7

2) НОД (1050000, 252000)=42000

92=х*у*z где x y z- простые числа

это числа 2, 2 и 23

2*2*23=92

12 ребер каждых по 4 штуки

2*4+2*4+23*4=27*4=108