Знайдіть периметр квадрата зі стороною 7/16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонский Дима.

Пошаговое объяснение:

Формула периметру квадрата :

Р = 4а

а= 7/16 см за умовою , отже :

\displaystyle P = 4 * \frac{7}{16}=\frac{7*\not4 }{4*\not4 } =\frac{7}{4}=1\frac{3}{4} \ cm