До магазину привезли 40 упаковок яблочного сока по 12 пакетів и 30 таких самых упаковок

апельсинового сока скільки всього пакетів соку привезли до магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Богучарская Екатерина.

Ответ:

840 пакетів

Пошаговое объяснение:

1) 40 * 12 + 30 * 12 = 840 ( пакетів ) - всего

Отвечает Аракелян Дина.

1) 40 · 12 = 480

2) 30 · 12 = 360

3) 480 + 360 = 840

Ответ: 840 пакетів соку привезли до магазину.

Можна краща відповідь? ♡

Сподіваюся допоміг! Успіхів! 0;3