2. Розклади на розрядні доданки числа: 156 480; 689 234; 901 204. пжжжж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Aboyan Dato.

Ответ:

156 480 = 100000 + 50000 + 6000 + 400 + 80.

689 234 = 600000 + 80000 + 9000 + 200 + 30 + 4.

901 204 = 900000 + 1000 + 200 + 4.

Пошаговое объяснение: