Мотузку довжиною 24 м поділили на дві частини, довжини яких пропорційні числам 5:3. Знайди довжини

цих частин.

Ответы на вопрос

Отвечает Тер-Варданян Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна частина мотузки - х м, тоді відношення частин - 5х, 3х

5х+ 3х = 24

8х= 24

х= 3 м одна частина мотузки

5х= 5 * 3= 15м довжина одної частини мотузки

3 * 3 = 9 м довжина другої частини мотузки