Звести рівняння кривої до канонічного виду та побудувати її x2 +4x−8y−28=0;


Ответы на вопрос

Отвечает Шутов Сергей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x² +4x−8y−28=0;

(х+2)²-8(у+3)=0

(х+2)²/8=у+3

Введемо заміну й маємо

Х²/8=У