Звести рівняння еліпса до канонічного вигляду, побудувати еліпс та знайти його ексцентриситет 9x2

+ 16y2 = 144

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Ваня.
9x2 + 16y2 =144
9x2 +16y=288
9x+y=18:2
9x+y=9
x+y=9•9
x+y=81
_____________
81:9=9
9=9