Помогите Звести рівняння кривої до канонічного виду та побудувати її. x^2+4x-8y-28=0


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Віталій.

x^{2} +4x-8y-28=0

(x^{2} +4x+4)-4-8y-28=0

(x+2)^{2} -8y-32=0

8y=(x+2)^{2} -32

\frac{1}{8}* 8y=\frac{1}{8}*(x+2)^{2} - \frac{1}{8}*32

y=\frac{1}{8}(x+2)^{2} -4  -  уравнение параболы с вершиной О(-2; -4)