Айка кінечна 18/36 там має бути такою там треба скоротити правильно треба скоротити


Ответы на вопрос

Отвечает Артюшенко Аленка.

Ответ:

1/2

Пошаговое объяснение:

18/36=(2*9)/(2*2*9)=1/2