298. Михайлик може з'їсти кавун за 12 хв, а Микол- ка — за 16 хв. Яка частина кавуна залишиться

через 1 хв, якщо хлопчики почнуть їсти його одно- часно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 12= 1/12 частину з'їсть Михайлик за 1 хв.

1 : 16 =1/16 частину з'їсть Миколка за 1 хв

1/12+ 1/16 = (4+3)/48= 7/48 частин  з'їдять разом за 1 хв

1 - 7/48 = 41/48 частина кавуна залишиться через 1 хв, якщо хлопчики почнуть їсти його одночасно