Михайлик, Василько і Наталка їли кавун вагою 20 кг. Михайлик з'їв 3/10 кавуна, Василько 5/10

кавуна, а Наталка - решту. Скільки з'їла Наталка?​ ДАМ 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ваганова Алёна.

Ответ:

1)3/10 + 5/10 = 8/10 =4/5 (кав.) з'їли Михайлик і Василько разом

2) 1 - 4/5 = 1/5 (кав.)-решта

3)(1/5) * 20 кг = 4( кг) - з' їла Наталка

Відповідь: Наталка з'їла 4 кг кавуна.

Пошаговое объяснение:

Михайлик з'їв 3/10 кавуна, а Василько - 5/10 кавуна. Разом вони з'їли 3/10 + 5/10 = 8/10 кавуна, що дорівнює 4/5 кавуна.

Залишок кавуна, який залишився для Наталки, дорівнює 1 - 4/5 = 1/5 кавуна.

Отже, Наталка з'їла 1/5 від 20 кг кавуна, що дорівнює:

(1/5) * 20 кг = 4 кг

Таким чином, Наталка з'їла 4 кг кавуна.