Якщо 45 хв записати в годинах у вигляді нескоротного звичайного дроту, то отримаємо​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулова Камилла.

Ответ:

3/4 години

Пошаговое объяснение:

1 год = 60 хв

45 хв у годинах :

\displaystyle \frac{45}{60}=\frac{9}{12}=\frac{3}{4} години