12. Петро, Василь і Микола здали на завод цукрові буряки. Пeтро здав 56 ц буряків, що на 18 ц

більше, ніж Василь. Разом вони здали на 28 ц буряків більше, ніж Микола. Скільки всього центнерів цукрових буряків вони здали? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Дима.

Ответ:

Если я правильно понял, то

Василь=Петро-18

Значит, Василь=56-18=38

Василь+Петро=Микола+28

Микола=56+38-28=68

Всего=56+68+38=162

Ответ: 162