Петро, Василь і Микола здали на завод цукрові буряки. Петро здав 56ц буряків, що на 18 ц більше,

ніж Василь. Разом вони здали на 28 ц буряків більше, ніж Микола. Скільки всього центнерів цукрових буряків вони здали?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Марлен.
56-18=38 центнера Вася
38+56=94 центнера Петя и Вася
94-28=64 центнера Коля
56+38+64=158 ц вместе