Петрик Василь та микола здали на завод цукрові буряки.Петро здав 56 ц буряків, що на 18 ц більше

ніж Василь.Разом вони здали на 28 ц буряків більше ніж Микола.Скільки всього центнерів цукрових буряків вони здали?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

1)56-18=38(ц) здав Вася
2)56+38=94(ц) здали Петя і Вася
3)94-28=66(ц) здав Коля
4)94+66=160(ц) здали всього
Відповідь: 160 центнерів цукрових буряків вони здали.

Отвечает Сафронов Андрей.

56-18=38ц(Здав Василь)
56+38=94ц(Здав Василь та Петро)
94-28=66ц(Здав Микола)
56+38+66=160ц(Здали всі разом)