Петро, Василь і Микола здали на завод цукрові буряки. Петро здав 56ц буряків, що на 18 ц більше,

ніж Василь. Разом вони здали на 28 ц буряків більше, ніж Микола. Скільки всього центнерів цукрових буряків вони здали?

Ответы на вопрос

Отвечает Набиева Анита.
1) 56-18=38(ц) - Василь
2) 38+56=94(ц) - Василь и Петро
3)94-28=66(ц) - Микола
4) 56+38+66=160(ц)-  Всего