Знайдіть sin a,якщо cos=-5/13,розписана відповідь ​


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Дима.

Ответ:

sin\alpha=12/13

Пошаговое объяснение:

cos^2\alpha+sin^2\alpha=1. ⇒ sin\alpha=+√1-cos^\alpha (т. к. угол лежит во 2-й четверти)=

√1-25/169=√144/169=12/13