Петрик, Василько, та Миколка пішли рибалити. Разом вони спіймали 195 рибок, причому Петрик спіймав

54 рибки, що на 15 більше, ніж Василько. Скільки риб спіймав Миколка? Хто з хлопців найспритніший рибалка?ПОМОГИТЕ БОГА РАДИИИИИИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Ответ:

Микола спіймав 72 рибок

Микола найспритніший рибалка

Пошаговое объяснение:

1)54+15=69

2)69+54=123

3)195-123=72

Отвечает Чиркова Элина.

Ответ: Петрик-54 риб, Василь-39 риб, а Микола- 109

Пошаговое объяснение: 1) 54-15=36(рибок)- зловив Василь

2) 54+39=93(рибок)- зловили Василь і Петрик разом

3) 195-93=102(рибок)- зловив Микола