Швидкість одного велосипедиста 14 км/год. , а другого 16 км/год. Яку найменшу однакову відстань

вони можуть проїхати за цілу кiлькiсть годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Свинтицкий Станислав.

Відповідь:

1год.

відстань1= 14*1=14км

відстань2=16*1=16км

Покрокове пояснення: