Знайдіть найбільший спільний дільник коренів рівняння 9000 ÷(210+х)=36 і 19 (х-248)=3838


Ответы на вопрос

Отвечает Гирченко Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9000 ÷(210+х)=36

210 + х = 9000 : 36

210 + х = 250

х= 250 - 210

х= 40

19 (х-248)=3838

19х - 4712 = 3838

19х = 3838 + 4712

19х = 8550

х= 8550 : 19

х= 450

Розкладемо на прості множники 40 і 450

40 = 2 * 2 * 2 * 5

450 = 2 * 3 * 3 * 5 * 5

однакові прості множники в обох числах -2, 5

НСД (40; 450) = 2 * 5 = 10