запиши десятковий дріб у вигляді звичайного дробу і скоротити якщо можливо результат 1) 0.16 2)

0.47 3) 0.55

Ответы на вопрос

Отвечает Шкурган Фёдор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,16 = 16/100 = 4/25

0,47 = 47/100

0,55 = 55/100 = 11/20