Звести дроби до навколишнього спільного знаменника 3/5і7/10


Ответы на вопрос

Отвечает Скоморохов Степан.

Покрокове пояснення:

\frac{3}{5} i \frac{7}{10}

Звернемо увагу на знаменники дробів.

5 i 10

5*х=10

х=10:5

х=2

І коли ми дізналися, як привести до спільного знаменника, множимо цей дріб на 2

\frac{3}{5} * 2 =\frac{6}{10}

Вiдповiдь:

\frac{6}{10} и \frac{7}{10}

А якщо потрібно ще й скласти, то буде 1\frac{3}{10}