З двох міст відстань між якими 400,4 км одночасно назустріч один одному виїхали автомобіль і

автобус швидкість автомобіля 82, 5 а швидкість автобуса 11/15 швидкості автомобіля яку відстань проїде автобус до його зустрічі з автомобілем​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Никита.

Ответ:

169,4 км.

Пошаговое объяснение:

1. 82,5 • 11/15 = 60,5 (км/ч) - скорость автобуса.

2. 82,5 + 60,5 = 143 (км/ч) - скорость сближения.

3. 400,4 : 143 = 2,8 (ч) пройдёт до встречи

4. 60,5 • 2,8 = 169,4 (км) проедет автобус до встречи с автомобилем.