Перший доданок збільшели на 10, другий доданок зменшили на 2, як зміниться сума​


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Вот держи

Было сложно но возможно


Отвечает Пархоменко Мила.

Ответ:

сума збільшиться на 8 одиниці

Пошаговое объяснение:

х - перший доданок;

у - другий доданок

(х+10)+(у-2)=х+10+у-2=х+у+(10-2)=х+у+8, отже сума доданків х та у збільшиться на 8 одиниці