Яких продуктів більше якщо 43/66 це хлібобулочні,1/4 це цукерки,1/11 це вода


Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 66, 4, 11

66 = 2 * 3 * 11

4 = 2 * 2

11 = 11

Щоб визначити НСК, необхідно відсутні множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (66; 4; 11) = 2 * 3 * 11 * 2 = 132

43/66 = 86/132

1/4 = 33/132

1/11 = 12/132

Хлібобулочних продуктів у магазині найбільше