У продуктовому магазині 43/66 усього товару - це хлібобулочні вироби, 1/4 - цукерки та печиво, 1/11

- вода та соки. Яких продуктів в магазині найбільше?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметханов Альберт.

НСК(66,4,11) = 132

43/66 = 86/132

1/4 = 33/132

1/11 = 12/132

Тому, хлібобулочних виробів у магазині найбільше. Відповідь. Хлібобулочних виробів.