1 із сторін паралелограма на 12 м більше за 2-у А його периметр = 70 сантиметрів знайти сторони

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Фирюза.

Ответ:

Р=2а+2в=2х+2(х+12)

2х+2(х+12)=70

2х+2х+24=70

4х=70-24

4х=46

х=46÷4

х=11.5

одна сторона дорівнює х. х=11.5см

друга сторона дорівнює х+12=11.5+12=23.5см