Одна зі сторін трикутника у 2 рази менша від другої і на 7 сантиметрів менша від третьої. Знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 39 сантиметрів. Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Егор.
1 сторона - х,
2 сторона - 2х,
3 сторона - (х+7),
Р = 39 см,

х + 2х + х+7 = 39,
4х + 7 = 39,
4х = 39 - 7,
4х = 32,
х = 8 см - 1 сторона,
2х = 2*8 = 16 см - 2 сторона,
х+7 = 8+7 = 15 см - 3 сторона,

проверка:
8 + 16 + 15 = 39,
39 = 39