Купили 7 кг цукерок по 56 грн та 9 кг печива по 27 грн.За що оплатили більше і на скільки .​


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 * 56=392 грн цукерки

9 * 27= 243 грн печиво

392 - 243 =149 грн на стільки більше заплатили за цукерки ніж за печиво