5. Розв'яжи задачу. На столі розсипалося 40 скріпок. Петрик поскладав частину скріпок у пачки, по 7

штук у кожну. А решту — 12 скріпок використав, щоб скріпити аркуші. Скільки пачок для скріпок використав Петрик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = количество пачек

7 * х + 12 = 40

7х = 40 - 12

7х = 28

х = 28 : 7

х = 4

Ответ: 4 пачки

4*7 + 12 = 40