Amnk - паралелограм o - точка перетину діагоналей має= 4 см ао= 3 см. знайдіть довжини ок та аn​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Дима.

Ответ:ОК = 4см, АN = 6 см

Пошаговое объяснение:діагональ точкою перетину ділиться навпіл, тому OM=OK=4см, AN= AO+ON= 3+3=6