Розв'язати задачу поетапно по діях : на зображенні в масштабі 8:1 довжина кімнатної мухи становить

4 см. Визнач реальну довжину кімнатної мухи.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Реальный размер = х

4/х = 8/1

х = 4 * 1 / 8

х = 4/8

х = 1/2

1/2 = 0,5 см