Знайди, від якої величини: а) 7% становлять 7 грн; б) 25% становлять 10 г; в) 50% становлять 15

тис. км;​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонюк Саша.

Пошаговое объяснение:

а)

Пропорция :

7% — 7 грн

100% - х грн

Х=7×100:7=100 грн

б)

25% —10 г

100% — х г

Х=100×10:25=40 г

в)

50% —15 тыс. км

100% — х тыс. км

Х=100×15:50=30 тыс. км