За місяць кондитерська фабрика виготовила продукції на 453 тис. грн, що було на 25% більше, ніж

заплановано. На яку суму планували на фабриці виготовити продукцію? 289, 8 тис. грн 334, 2 тис. грн362, 4 тис. грн398, 5 тис. грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзажанов Нурик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

План = 1 00 %

1) 1 00 + 25 = 125 (%) - выполнили план

2)

453 000 грн = 125 %

х грн = 1 00 %

453000/х = 125/1 00

х = 453000 * 1 00 / 125

х = 45300000/125

х = 362400

Ответ: 362400 грн

Отвечает Федотов Максим.

Ответ:

362,4 тыс.грн планували

Пошаговое объяснение:

100+25=125% перевыполнение плана

453000грн -125%

х грн - 100%

Х=453000×100÷125=362400грн план