Доброго дня! Допоможіть вирішити таку задачу: У їдальню привезли рибу: коропи, сазани, судаки і

лящі. Коропів було 46, сазанів було 30кг а судаків було у 3 рази більше ніж лящів. коли половину риби витратили то залишилося 90кг. Скільки судаків привезли у їдальню? Буду дуже вдячна!❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Федор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай лящів привезли - х кг, тоді судаків - 3х кг, акоропів і сазанів 46+30= 76 кг, коли половину риби витратили то залишилося 90кг

Складемо рівняння:

(х+3х+76)/2= 90

4х+76= 90 *2

4х= 180 -76

4х= 104

х= 26 кг лящів

3х= 3 * 26= 78 кг судаків привезли у їдальню