В їдальню привезли рибу коропи сазани судак і лящ.коропів було 46 кг сазанів 30 кг а судаків в три

рази більше ніж лящів.коли половину усієї риби витратили залишилося ще 90 кг знайдіть скільки кілограмів судаків привезли в їдальню?

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Катя.

карп - 46 кг

сазан - 30 кг

лещ - х кг

судак - 3х кг

Уравнение: (46 + 30 + х + 3х) : 2 = 90

                      76 + 4х = 90 · 2

                      76 + 4х = 180

                      4х = 180 - 76

                      4х = 104

                      х = 104 : 4

                      х = 26 (кг) - лещ

                      26 · 3 = 78 (кг) - судак

Вiдповiдь: 78 кг судакiв.