Перше число 6,воно у 3рази менше ніж друге.Знайти суму цих чисел.На скільки 2 число більше ніж перше


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ксюша.

Ответ:

6×3=18(друге число)

18+6=24(сума)

18-6=12(різниця)