5.Розв'яжи задачу. До обіду в супермаркет привезли 714 кг яблук, а після обіду — третину тієї

кількості, що привезли до обіду. Усі яблука розфасували по пакетах , по 2 кг у кожний. Скільки пакетів з яблуками отримали? емки за декла а ресу г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Евгений.

Ответ:

476 если наоборот 119

Пошаговое объяснение:

1)714 і третина тієї кількості=238(кг.)-Треть

2)238•2=476(кг.)-Пакетів яблук

Ответ:476 кг.,пакетів яблук вийшло

А якщо навпаки то-

1)714 і третина тієї кількості=238(кг.)-Треть

2)238:2=119(кг.)-Пакетів яблук вийшло

Ответ:119 кг.,пакетів яблук вийшло

сподіваюся що допомогла і ви отримаєте 10 / 12-12 / 12 балів, якщо не 12 бальна система то 5-4 :)